16 Червня 2023 в 05:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Nansen: Криптобіржі другого ешелону виграли від краху біржі FTX

криптовалюты
Share this page to Telegram

За даними нового звіту компанії Nansen, криптобіржі Kraken, Bybit та Bitget збільшили свої доходи після краху екосистеми FTX Group.

Аналітики Nansen констатують: попри те, що крах біржі FTX призвів до загального падіння обсягів торгівлі на ринку криптоактивів, платформи Kraken та Bybit продемонстрували зростання комісійних доходів від спотової торгівлі, а Bitget збільшила доходи від торгівлі деривативами.

Середньомісячний обсяг торгів на майданчику Kraken зріс на 14,4%, до $18,9 млрд, а Bybit на 7,65%, до $18,2 млрд. Що стосується торгівлі деривативами, то середньомісячні обсяги Bitget за шість місяців, що наступили за крахом FTX, виросли на 4,85% до $204 млрд.

Експерти Nansen зазначають: важливу роль у підтримці довіри користувачів до криптовалютних платформ могла відіграти відкрита публікація даних про резервні активи Proof of Reserves (PoR), правдивість яких підтверджувалася незалежним аудитом.

Щодо біржі Binance говориться, що криптовалютний гігант зберіг відносно стабільні обсяги торгів після падіння FTX, із щомісячним доходом на рівні близько $428 млрд.

Раніше аналітична компанія Nansen повідомляла, що пред’явлення судового позову Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) біржам Coinbase і Binance призвело до відтоку коштів користувачів з цих платформ на суму близько $4 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар