Poly Network

Зломник Poly Network пригрозив відкласти повне повернення коштів

Хакер, який зламав 10 серпня міжмережевий протокол Poly Network на суму $ 611 млн, пригрозив відкласти закінчення повернення коштів як мінімум до наступного тижня.

Вже через добу після успішної атаки зломник заявив про готовність повернути активи та запропонував створити для цього мультісіг-гаманці. Ключі до них контролюють обидві сторони.

Станом на 12 серпня хакер перевів проєкту викрадені кошти в мережах Binance Smart Chain і Polygon$ 253 млн і $ 85 млн, а також всі активи на блокчейні Ethereum. Винятком стала сума в $ 33 млн в USDT, адресу яких заблокував емітент стейблкоіна, компанія Tether.

«Ваші есе досить переконливі, але на ділі відчувається недовіра. Яка кумедна гра. Ви навіть не думаєте розблокувати мій рахунок в USDT. Я не готовий опублікувати ключ на цьому тижні », – написав хакер в підписі до Ethereum-транзакції 18 серпня.

Це стало відповіддю на повідомлення команди Poly, яка запевнила зломника, що робить все можливе для зняття блокування Tether і розраховує на «швидкий результат».

«Все ще сподіваємося, що ви зможете надати нам ключ на цьому тижні, тому що тисячі користувачів чекають повернення своїх активів», – додали вони.

Команда також перевела зломнику 160 ETH, які приблизно відповідають сумі запропонованої йому раніше нагороди в $ 500 000. Хакер від неї відмовився.

Нагадаємо, раніше експерти припустили, що однією з причин повернення коштів стало те, що зломник засвітив персональні дані.

Сам він заявив, що зламав Poly Network «забави ради».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *