15 Червня 2023 в 07:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

FPG зупиняє зняття коштів після кібератаки

FPG
Share this page to Telegram

Floating Point Group (FPG), крипто-брокерська компанія, клієнти якої управляють активами на суму понад 50 мільярдів доларів, припинила торгівлю, депозити та зняття коштів після «інциденту кібербезпеки».

Виявивши інцидент, FPG почала працювати зі сторонніми експертами-криміналістами та правоохоронними органами, повідомило The Block джерело, безпосередньо знайоме з цим питанням.

Представник FPG підтвердив інцидент, заявивши, що фірма заблокувала всі сторонні облікові записи, а також перенесла та захистила всі гаманці, поки краще не зрозуміє масштаби та обставини інциденту.

Сегрегація облікових записів FPG обмежила загальний вплив атаки, сказав представник, додавши, що хоча втрати наразі розслідуються та аналізуються, на сьогодні кількість втрачених криптовалют становить від 15 до 20 мільйонів доларів.

“Ми працюємо з ФБР, Міністерством внутрішньої безпеки, нашими регуляційними органами та Chainalysis, щоб зрозуміти, як це сталося і повернути активи”, – сказав представник. «Оскільки правоохоронні органи ведуть розслідування, нині ми не можемо ділитися подробицями. Ми будемо надавати оновлення в міру їхньої появи».

Інцидент кібербезпеки стався через шість місяців після того, як FPG заявила, що отримала сертифікат SOC 2 (Service Organization Control 2) – визнаний стандарт, який перевіряє реалізацію сервісною організацією заходів безпеки, конфіденційності та інших засобів контролю, забезпечуючи надійність при роботі з конфіденційними даними та системами.

Що таке FPG?

FPG, створена в Массачусетському технологічному інституті у 2018 році, є крипто-брокерською платформою та агентським торговим майданчиком для керівника активами, надаючи доступ до ліквідності на різних ринках. У грудні FPG заявила, що її клієнти, які використовують блокчейн, становлять 5% всього ринку управління казначейством.

FPG підтримується великими інвесторами, у тому числі Coinbase Ventures, Ентоні Скарамуччі зі SkyBridge Capital та засновником AngelList Навалом Равікантом, які на сьогодні залучили 12 мільйонів доларів загального фінансування.

У серпні минулого року FPG заявила, що отримала реєстрацію як постачальник послуг віртуальних активів (VASP) на Кайманових островах. Реєстрація означала, що фірма була «здатна безпечно утримувати активи клієнтів та забезпечувати захист активів своїх клієнтів від власних кредиторів у малоймовірному випадку банкрутства компанії». На той час FPG заявила, що має близько 100 клієнтів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар