10 Вересня 2021 в 21:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

За 3 місяці Cardano додала понад 200000 стейкінгових адрес

Cardano
Share this page to Telegram

Екосистема Cardano (ADA) продовжує досягати нових висот, а власний токен платформи ADA став третьою за вартістю криптовалютою з точки зору ринкової капіталізації.

Статистика інструменту агрегування даних Cardano Pooltool показує, що на 10 вересня 2021 роки кількість гаманців ADA дорівнювала 821 024. За даними на 3 червня 2021 року, щодо присутніх на той час 608 391 гаманців платформа додала 212 633 адрес, що вказує на зростання на 34,95% за три місяці.

Більш того, загальна кількість ADA на стейкінгу оцінюється в $ 57,57 млрд, що становить 71,4% від загальної пропозиції монет (цифри від інструменту агрегування даних).

Збільшення загальної кількості стейкінгових гаманців Cardano сталося перед довгоочікуваним оновленням Alonzo Purple, яке має відбутися 12 вересня. Зростання мережі Cardano, розширення реального використання та активація хардфорку сприятимуть різкому зростанню криптовалюти Cardano.

У зв’язку з серпневим стрибком цін на Cardano інтерес до пошуку за ключовими словами «купити Cardano» в Google досяг 3-місячного максимуму, встановивши пік 22 серпня. Практично одночасно з цим перша японська біржа з ​​Токіо Bitpoint додала підтримку Cardano для торгів.

Додамо, що стейкінг Cardano став більш популярними завдяки просуванню з боку різних платформ. Наприклад, канадська компанія iMining, зареєстрована на біржі, додала Cardano у свій список підтримуваних для стейкінгу активів. В організації планують представити Cardano інституціональним інвесторам, додавши його у свою лінійку продуктів.

У травні біржа криптовалют в США Kraken також впровадила стейкінг ADA, надавши більшій кількості користувачів доступ до ADA через гаманець Kraken Staking Wallet.

В цілому окремі аналітики сходяться на думці, що перспективи токена і проєкту Cardano досить хороші.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар