3 Травня 2023 в 06:58
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Avalanche за чотири місяці злетів більш ніж на 65%

Avalanche
Share this page to Telegram

За даними Messari, за останні чотири місяці альткоїн Avalanche (AVAX) зріс більш ніж на 65%. У першому кварталі він зміг відновити позиції, втрачені у другій половині минулого року.

AVAX знаходиться на 16-му місці в рейтингу найбільших цифрових валют. Його ціна в ніч проти середи, 3 травня, збільшилася до $16,89. Капіталізація альткоїну становить $5,555 млрд.

У січні стало відомо про партнерство розробників Avalanche із підрозділом Amazon Web Services. Вартість AVAX почала зростати після того, як стартап підтвердив, що Amazon використовуватиме потужності його блокчейну.

Зі звіту Avalanche за перший квартал випливає, що в січні-березні кількість активних адрес та середньодобових транзакцій скоротилася на 20,7% та 31,9% відповідно.

При цьому розробники вказали на зростання масштабів токенізації біткоїна на Avalanche, що говорить про зростальний інтерес до цього блокчейну, як майданчик для розгортання децентралізованих додатків.

За оцінками Messari, обсяг коштів, заблокованих у DeFi-протоколах на Avalanche, у першому кварталі збільшився майже на 4,5%.

Найбільший приплив капіталу до проєктів, розгорнутих на блокчейні, спостерігався у січні 2023 року, підкреслили аналітики.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар