19 Грудня 2022 в 07:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

З Binance, як і раніше, виводяться величезні суми, але CZ спокійний

Binance
Share this page to Telegram

Найбільша за обсягом торгів криптобіржа Binance, як і раніше, переживає великі відтоки коштів. За даними аналітичної компанії Delphi Digital, 13 та 14 грудня платформа зафіксувала чистий відтік коштів на суму понад $5 млрд.

Фахівці Delphi Digital вважають, що великі висновки можуть бути пов’язані з крахом FTX та зниженням рівня довіри до криптобіржів:

У період з 13 по 14 грудня чистий відтік коштів на Binance перевищив $5 млрд. Це найбільший дводенний відтік з того часу, як біржа почала надавати підтвердження резервів 10 листопада.

Оскільки Конгрес США проводить слухання з приводу краху FTX, побоювання з приводу Binance зростають, що призводить до збільшення виведення коштів.

Binance

Тим часом генеральний директор Binance Чанпен Чжао стверджує, що всі активи на біржі забезпечені у співвідношенні один до одного:

Люди можуть вивести 100% активів, які вони мають на Binance. У нас не виникне проблем у будь-який день, тому висновок 100% користувачів 100% своїх активів не підірве нашої роботи.

У традиційних фінансистів зовсім інше розуміння, бо банки працюють на часткових резервах, а традиційні регулятори можуть думати, що для криптобізнесу теж нормально працювати на часткових резервах.

Це не нормально. У криптоіндустрії немає центрального банку, який друкує гроші, щоб врятувати банки, коли виникає криза ліквідності. Таким чином, криптобізнеси повинні зберігати активи користувача у співвідношенні 1:1, і ми це робимо. Це дуже просто.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар