6 Січня 2023 в 13:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Великий власник біткоїнів несподівано переказав $250 млн

Біткоін
Share this page to Telegram

Один із великих власників криптовалюти біткоїн (BTC), чий гаманець давно не діяв, раптово перемістив $250 млн у цифровій валюті. Численні користувачі соціальних мереж спробували зрозуміти в чому причини такого рішення.

Невідомий біткоїн-гаманець був неактивний майже чотири роки до моменту, коли раптово зробив велику транзакцію на іншу анонімну адресу. На гаманці, на який надійшли кошти, тепер зберігається BTC на суму майже $430 млн.

У той момент, коли біткоїн був на піку цін у листопаді 2021 року, гаманець старого кита зберігав на балансі понад $1 млрд. Однак у міру погіршення умов на ринку його портфель втратив більшу частину своєї вартості.

Перші 15 тис. BTC були отримані китом у 2019 році та переведені назад на інший гаманець лише 6 січня 2022 року. На жаль, різні оглядачі блокчейну не надавали відомостей про цей кіт індустрії, тому не можна визначити, чи він пов’язаний з будь-яким біржовим або позабіржовим торговим майданчиком.

Проте експерти запевнили, що поведінка власника гаманця демонструвала, що сховище або належить великому роздрібному інвестору, який зберігає та накопичує BTC на різних гаманцях, або блокчейн-платформі, якій потрібна екстрена ліквідність.

Однак користувачі Твіттеру припустили, що одержувач коштів, який тепер зберігає понад $430 млн, ніяк не пов’язаний з будь-якою криптовалютною біржею чи організацією, яка б використовувала ці кошти для власних цілей.

Річ у тому, що раніше власники інших біткоїн-гаманців, які були неактивні протягом багатьох років, також почали переміщувати свої кошти. Однією з можливих причин була названа критична ситуація ринку, яка зазвичай передує сильним сплескам волатильності та розпродажу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар