Біткоін

Valkyrie подала заявку до SEC на запуск майнінгового ETF

Інвест-фірма Valkyrie відправила заяву до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) на новий ETF-фонд, який відстежує діяльність організацій, що займаються майнінгом криптовалюти Bitcoin.

Керівництво фірми заявило, що ухвалило це рішення після того, як SEC раніше схвалила ф’ючерсний біткоінETF і він успішно зарекомендував себе на фондовому ринку. Представники компанії наголосили, що їх новий продукт не належать до управління криптовалютними активами, а орієнтований виключно на фірми, які причетні до видобутку віртуальних валют.

Новий ETF Valkyrie Bitcoin Miners інвестуватиме як мінімум 80% чистих активів в акції таких компаній. Їхній дохід на 50% повинен складатися з прибутку від видобутку біткоїнів або надання спеціалізованого обладнання, апаратного або програмного забезпечення та інших послуг, пов’язаних із майнінговою діяльністю.

В організації зазначили, що у боргові інструменти буде інвестовано не більше ніж 5%. Також у документі-заявці було зазначено, що ETF-продукт не безпосередньо чи опосередковано вкладатиме кошти в Bitcoin, використовуючи криптовалютні похідні інструменти.

Якщо SEC схвалить запуск нового фонду, фірма Valkyrie Funds LLC виступатиме як інвестиційний консультант, а компанія Vident Investment Advisory зіграє роль допоміжного консультанта. Співробітники цих організацій зможуть самостійно приймати рішення щодо розміщення до 20% чистих активів фонду. Їм буде надана можливість інвестувати у фірми, які мають значну частину коштів у біткоїнах або отримують прибуток безпосередньо від майнінгу, послуг кредитування та інших транзакцій у BTC. Акцент буде зроблено на компаніях, що видобувають BTC екологічно безпечними шляхами.

Раніше редакція Crypto.ru повідомляла, що Valkyrie Investments Inc. заявила, що збирається створити кілька фондів для того, щоб інвестувати кошти в екосистему Bitcoin. Вони мають зосередитись на роботі з майнінговими компаніями.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.