криптоіндустрія

В Індії сформували нову комісію для оцінки криптоіндустрії

Посилаючись на анонімні джерела, Bloomberg Quint повідомляє, що уряд Індії разом з регуляційними органами та іншими зацікавленими сторонами розглядає законопроєкт про криптовалюти та регулювання офіційної цифрової валюти. Правда, документ так і не був розглянутий на останній парламентській сесії.

Вважається, що офіційні особи обговорюють три ключових питання: чи вводити повну заборону на торгівлю криптовалютою, чи може влада піти по шляху регулювання замість заборон і як розділити між собою дозволені та заборонені криптовалютні операції.

Попри те, що уряд не робив офіційних заяв, імовірно офіційні особи обговорюють це питання з регуляційними органами та технічними експертами.

Можливо, Південноазійська країна піде по стопах Таїланду і заборонить великий сегмент цифрових валют, дозволивши при цьому торгівлю криптовалютами відповідно до жорстких правил.

Якщо раніше сформована урядом комісія рекомендувала заборонити криптовалюти, то зараз уряд планує сформувати нову комісію для оцінки криптоіндустрії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *