27 Квітня 2023 в 09:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Колишні конгресмени США очолять нову групу з політики біткоїна

Конгрес
Share this page to Telegram

Колишні конгресмени від Огайо Тім Раян та Індіани Девід Макінтош очолять ініціативу, пов’язану з Інститутом політики біткоїнів, яка спрямована на «інформування політиків та громадськості про економічні та соціальні переваги біткоїна та інших цифрових інновацій».

Традиційні фінансові послуги залишили низку спільнот, які заохочують інновації, позаду. Біткоїн та інші цифрові інновації можуть забезпечити фінансову доступність для більшої кількості малозабезпечених спільнот, — сказав демократ Раян, який працював над законодавством щодо криптовалюти.

Ми також сприятимемо розвитку альтернативних джерел енергії, створюючи більше робочих місць в Америці.

BPI Action приєднається до інших криптогруп, які вже працюють у Вашингтоні, включаючи Blockchain Association та Освітній фонд DeFi. Інститут політики біткоїнів підтримує академічні дослідження біткоїна та інших «грошових мереж, що розвиваються».

У травні Раян і Макінтош проведуть шоу з політики біткоїна на Біткоїн-конференції 2023 року в Маямі.

Співзасновники Інституту політики біткоїнів Грант Маккарті та Девід Зелл сподіваються, що нова група «допоможе політикам та громадськості вести більш чесну розмову про переваги інновацій під лідерством США у цій сфері».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар