21 Листопада 2022 в 21:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Утримувачі ігрових токенів не переживають через крах FTX

FTX
Share this page to Telegram

За даними дослідження, найменший стрес відчувають власники токенів платформи Theta Network, на другому і третьому місці — Decentraland і Sandbox.

Менш як 20% інвесторів у мем-коін Dogecoin (DOGE) зазнають стресу через обвал на ринку криптовалют, йдеться в дослідженні CoinKickOff.

Аналітики виявили найбільш напружених криптоінвесторів, проаналізувавши їх твіти та геотеги. Також фахівці використали алгоритм відстеження настроїв TensiStrength, який оцінює рівень стресу у твітах.

Найменший стрес серед власників проаналізованих монет зазнають утримувачі токенів платформи Theta Network (THETA) – 13,69%. Не дуже турбуються через ситуацію на ринку і власники токенів Decentraland (LAND) і Sandbox (SAND), їхній рівень стресу оцінюється в 14,87% і 15,40% відповідно. Зайняли четверте та п’яте місця з кінця Chainlink (LINK) та Apecoin (APE) з 19,27% та 19,48% відповідно.

При цьому після краху криптовалютної біржі FTX власники токена торгової платформи, FTT відчувають найбільший стрес – 37,99%. Крім того, інвестори в стейблкоїн Tether (USDT) посіли друге місце серед найбільш стурбованих власників криптовалюти з показником 35,92%, а біткоїн (BTC) опинився на третьому місці з показником 34,80%. Власники Cardano (ADA) та XRP посіли четверте та п’яте місця з 32,44% та 32,44% відповідно.

Аналітики зазначають, що волатильність ринку криптовалют та відсутність стійкості цін роблять інвестування стресовим заняттям. Крім того, регулятори продовжують запроваджувати закони про криптовалюту для захисту інвесторів. Вони хочуть пом’якшити наслідки ринкової волатильності. Інвестори чекають наступного «бульбашки» на ринку криптовалют, сподіваючись заробити на черговій хвилі зростання. Тому власники монет стурбовані, коли прогнози та динаміка не виправдовують очікувань.

Раніше фахівці криптобіржі Coinbase дійшли висновку, що крах FTX підірвав довіру інвесторів і може продовжити криптозиму до кінця 2023 року. Дослідники зазначають, що крах однієї з найбільших торгових платформ обернувся делеверіджем коротких позицій та відходом великих гравців, що підвищило вразливість криптовалютного ринку.

Чого чекати від нової хвилі криптозими і які компанії можуть піти на дно за FTX, розібралася редакція BeInCrypto.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар