29 Липня 2021 в 20:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Сенаті США вказали на головний фактор, що прискорює прийняття криптовалюти

Сенат США
Share this page to Telegram

Сенатора зі штату Вайомінг Сінтію Луміс багато хто знає як прихильницю криптовалютної індустрії. Нещодавно вона зізналася, що встигла скористатися падінням ринку і купила біткоін.

Причому сенатор не виключила, що якщо найближчим часом BTC знову почне падати в ціні, то вона готова придбати ще одну партію криптовалют.

На цьому тижні Сінтія Луміс розмістила пост у Твіттері, в якому вказала на один з ключових драйверів, що прискорюють визнання цифрових валют по всьому світу.

На її думку, долар втрачає позиції в глобальному відношенні, і люди починають шукати альтернативу. У цьому плані найбільш привабливим інструментом виступає біткоін та інші криптовалюти.

При цьому Луміс виступила проти того, що «американець» втратив статус резервної валюти. За її словами, стабільність фінансового сектора буде підтримуватися шляхом збереження долара як провідного активу у світі. Однак Вашингтону потрібно сконцентрувати увагу на впровадженні інновацій.

Сенатор відома ще й тим, що вона закликала раніше китайських майнерів розмістити свої ферми в Вайомінгу. Біткоін володіє гігантським потенціалом, і владі США не слід перешкоджати розвитку цієї технології, вважає політик.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар