28 Листопада 2022 в 20:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Polygon Bridge зависли невзяті кошти користувачів на $27 млн.

Polygon Bridge
Share this page to Telegram

Власники криптоактивів не завершили понад 35 000 процедур виведення коштів через Polygon Bridge, де залишилися невзятими близько $27 млн.

Власники криптовалюти використовують Polygon Bridge для надсилання активів між блокчейнами Ефіріуму та Polygon. Технологічно, токени, що залишають мережу Ефіріуму, блокуються. При цьому така сама кількість токенів створюється в Polygon. При зворотному переведенні на Ефіріум токени на Polygon спалюються, а токени на Ефіріумі знову активуються.

Перекази через Polygon Bridge виконуються практично миттєво і користувачеві потрібно зробити лише одну транзакцію. Однак підтвердження виведення коштів може зайняти деякий час, оскільки користувачі повинні переказати свої кошти в Ефіріум під час початкової транзакції, почекати годину або близько того, а потім вимагати свої токени в другій транзакції, щоб правильно вивести.

Згідно з повідомленням у блозі криптогаманця ZenGo, було зафіксовано понад 35 000 незакінчених зворотних переказів у бік блокчейну Ефіріуму. Ці перекази, розділені між ETH і стейблкоінами USDT, USDC, DAI на $27 млн. Команда ZenGo припускає, що причиною транзакцій, що зависли, може бути двоетапний процес виведення коштів.

«Хоча важко уявити, як хтось може просто забути про мільйони доларів США, ми припускаємо, що це може бути пов’язане з тим, що потрібні додаткові транзакції й те, що кошти не можуть бути потрібні негайно. Тому існує потенційна можливість для появи подібних помилок», – пояснив співзасновник ZenGo та технічний директор Таль Беері (Tal Be’ery).

На початку листопада аналітики компанії Bernstaein опублікували звіт, в якому похвалили екосистему Polygon за правильні кроки розвитку блокчейну. Аналітики запевняють, що Polygon може стати однією з провідних екосистем у майбутньому, зігравши особливо важливу роль при переході традиційних фінансових компаній до Web3.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар