27 Квітня 2023 в 09:33
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники запустили міст між Polygon та zkEVM

Polygon
Share this page to Telegram

Polygon Labs запустила кроссчейн-міст, який зв’язав блокчейни Polygon та zkEVM. Він заснований на технології доказів із нульовим розголошенням.

Згідно з розробниками, Polygon Bridge для zkEVM пропонує майже той самий інтерфейс користувача, що і його аналог для Polygon PoS.

Команда внесла ряд удосконалень, включаючи зміни в індикаторі прогресу, панелі останніх транзакцій з колірним кодуванням статусу, оцінки часу для незавершених операцій та можливість фільтрації.

Користувачі матимуть змогу розраховувати на швидку фіналізацію. На переказ коштів у Ethereum може піти 30-60 хвилин, за винятком аномальних умов роботи мережі, зазначили фахівці.

Кросчейн-міст підтримує більшість популярних активів, включаючи токени ERC-20 та ERC-777.

Після ініціації транзакції через Polygon Bridge токен, що підключається, буде автоматично зіставлений. В інших рішеннях цей процес передбачає подібний крок у ручному режимі до самого перекладу, на що можуть піти годинники або навіть дні.

Над інтеграцією кроссчейн-моста вже працюють команди Lens, Balancer, ANKR, Alchemy, Sequence, The Graph, а також Midnight Society та Oath of Peak.

Раніше стартап Recursive запустив інфраструктуру Omni Network для взаємодії мереж Ethereum другого рівня на кшталт Optimism, Arbitrum, zkSync Era або StarkNet на базі ZK-Rollups.

Днями про інтеграцію з zkEVM від Polygon оголосили розробники ончейн-протоколу LayerZero.

Нагадаємо, у березні співзасновник Ethereum Віталік Бутерін назвав інтеграцію zkEVM до L1-блокчейну необхідною та неминучою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар