25 Серпня 2021 в 16:26
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Facebook відкинули використання біткоіна як платіжного засобу

Біткоін
Share this page to Telegram

Глава підрозділу компанії з розробки криптовалютного гаманця Novi Девід Маркус назвав головну криптовалюту хорошим інвестиційними активом, який не підходить для оплати товарів і послуг через високу волатильність.

Глава підрозділу Facebook Novi Девід Маркус в інтерв’ю Bloomberg заявив, що компанія не розглядає можливість використання біткоіна як засобу платежу, але вважає його хорошим інвестиційним активом. За словами Маркуса, висока волатильність головної криптовалюти не дозволяє використовувати її для здійснення платежів.

«Якщо ви відправляєте гроші по всьому світу, ви не можете допустити зниження вартості відправляється вами активу на 20% за день або на 10% за день. Це мінливість неприйнятно для платежів », – пояснив Маркус.

Також глава підрозділу Facebook Novi зазначив, що компанія розглядає можливість використання невзаємозамінних токенів (NFT).

Novi – це підрозділ компанії Facebook, який займається розробкою однойменного криптовалютного гаманця. Минулого тижня Маркус опублікував статтю, в якій повідомив, що розробка Novi вже завершена і незабаром криптогаманець буде виведений на ринок.

У липні стало відомо, що соціальна мережа Twitter буде підтримувати біткоін. За словами генерального директора компанії Джека Дорсі, перша криптовалюта буде інтегрована в наявні продукти та послуги Twitter, включаючи платну підписку, комерцію і можливість підтримувати авторів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар