4 Червня 2023 в 15:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Mercado Bitcoin отримала ліцензію платіжного провайдера

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Як платіжна установа MB Pay надасть певні послуги цифрового банкінгу користувачам криптовалютної біржі в країні.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, 2 червня центральний банк Бразилії надав криптовалютній біржі Mercado Bitcoin ліцензію постачальника платіжних послуг. З ліцензією компанія запустить своє фінтех-рішення MB Pay.

“Схвалення Центральним банком є важливим кроком, оскільки воно дозволяє нам продовжувати розширювати наш бізнес і надавати якісніші послуги нашим клієнтам”, – сказав Роберто Даньоні, генеральний директор 2TM, материнської компанії Mercado Bitcoin.

Як платіжна установа, MB Pay може надавати бразильським користувачам певні цифрові банківські послуги з використанням криптоактивів, що зберігаються на біржі, таких як цифрові інвестиції з фіксованим доходом, ставки та інші фінансові транзакції. Очікується, що незабаром буде запущено дебетову карту, яка пропонує криптовалюту для користувачів.

Раніше традиційний місцевий брокер Guide Investimentos оголосив про партнерство з Mercado Bitcoin для виходу на ринок цифрових активів.

Розгортання фінтех-сервісу Mercado Bitcoin було заплановано на 2021 рік, але відкладено через процес затвердження регулятором. Розробка відбулася того ж дня, коли Mercado Bitcoin було наказано повернути понад 2182 біткоїнів, вартістю 59,3 мільйона доларів на момент написання назад групі інвесторів, які стверджують, що співзасновник і колишній керівник приховав кошти у сфабрикованому зломі у 2013 році.

Активний попит на цифрові рішення та майже 214-мільйонне населення залучили криптофірми до цієї латиноамериканської країни. Binance раніше включала Бразилію до провідних світових ринків. 19 травня його місцевий партнер Latam Gateway також отримав ліцензію постачальника платіжних послуг у країні.

Інші криптобіржі, ліцензовані як постачальники платіжних послуг у Бразилії, включають Crypto. com та Bitso.

Coinbase також розширює свою діяльність у країні. З березня американська біржа співпрацює з місцевими постачальниками платежів, пропонуючи купівлі криптовалюти, а також можливість вносити та знімати кошти у місцевій валюті.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар