22 Грудня 2022 в 21:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Бразилії біткоїн визнали платіжним засобом

brasil
Share this page to Telegram

У Бразилії біткоїн можна буде використовувати як платіжний засіб та інвестиційний актив. Закон, який закріпив за ним такий статус, підписав президент Жаїр Болсонару.

Глава держави схвалив запропонований Конгресом документ без змін. Він набуде чинності через 180 днів із моменту підписання. У законі біткоїн схарактеризовано як цифрове уявлення вартості.

Очікується, що Банк Бразилії відповідатиме за використання першої криптовалюти як платіж. Комісія з цінних паперів та бірж візьме відповідальність за нагляд над цифровим золотом як інвестиційний актив. Разом із Податковим управлінням країни обидва відомства виступили співавторами закону.

У Bitcoin Magazine не виключили, що ЦБ країни не сприятиме формуванню сприятливого режиму для популяризації біткоїна як засобу розрахунків.

Голова Банку Бразилії Роберто Кампос Нето, посилаючись на волатильність, неодноразово заявляв, що він не розглядає криптовалюти як альтернативу фіата.

Раніше регулятор пообіцяв випустити CBDC у 2024 році після закритої пілотної програми із фінансовими інститутами. На думку Нето, новий платіжний засіб не порушить монетарну політику і не завдасть шкоди банкам.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар