TRON

TRON створює фонд на $ 300 млн для розвитку GamiFi-проєктів

У зв’язку зі зростальним інтересом до блокчейн-ігор блокчейн TRON оголосив про запуск нового фонду в $ 300 млн, призначеного для підтримки проєктів GameFi.

Команда TRON зазначає, що фонд, який отримав назву TRON Arcade, був запущений у співпраці з провідним NFT-проєктом APENFT і DeFi-проєктом WINKLink. Він орієнтований на підтримку розробників ігор з концепцією «грай, щоб заробити».

У TRON відзначили, що занурення молодого покоління в цифровий світ за допомогою ігор саме привело до появи проєкту GameFi, що являє собою злиття DeFi, NFT та ігор.

GameFi дозволяє гравцям отримувати нагороди, проводячи час за улюбленими іграми. Винагороджуючи гравців цифровими активами, які можна використовувати в реальному світі або для покупки ігрових активів, децентралізовані платформи привертають до себе величезну кількість користувачів.

GameFi стане наступною глобальною річчю, яка зробить DeFi, NFT і криптосферу легкою для розуміння та участі. TRON радий співпраці з APENFT і WINKLink для створення надійної екосистеми GameFi, доступною для всіх, – сказав засновник TRON Джастін Сан.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.