26 Липня 2023 в 07:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Avalanche створює програму стимулювання на $50 млн

Avalanche
Share this page to Telegram

Фонд Avalanche витратить до 50 мільйонів доларів на покупку активів, токенізованих у блокчейні Avalanche, щоб продемонструвати корисність створення цифрових уявлень речей реального світу в мережі.

Програма, що отримала назву Avalanche Vista, розглядатиме активи по всьому спектру ліквідності, включаючи акції, кредити, нерухомість та товари.

“Токенізація активів – це не тільки майбутнє ринків капіталу, це найважливіша рушійна сила сьогодення”, – сказав у своїй заяві президент Ava Labs, Джон Ву. — Зростання імпульсу в установах, що будують мережі, було разючим і Avalanche Foundations робить великий крок уперед із цією ініціативою».

Ініціатива слідує за недавніми віхами в цій галузі, включаючи токенізацію Securitize частки у флагманському фонді KKR, йдеться у повідомленні Avalanche Foundation, також вказуючи на запуск ринку цінних паперів на основі активів під назвою IntainMARKETS.

Розвиток екосистеми Avalanche

“Виділення 50 мільйонів доларів відображає прагнення Avalanche Foundation просувати фінансову систему, яка буде доступнішою, ефективнішою та економнішою внаслідок використання нового механізму консенсусу Avalanche, унікальної архітектури підмережі та технічних інновацій”, – йдеться в повідомленні фонду.

“Він має намір прискорити зростання токенізації та її ролі у фінансах у мережі, продемонструвавши переваги застосування рейок блокчейну в історично більш ручних та інтенсивних випадках використання, включаючи випуск активів, розрахунки, передачу та адміністрування”, – додав він.

Avalanche Vista – не перший фонд, створений для просування екосистеми блокчейну. У 2021 році разом з Aave та Curve було запущено інвестиційну програму DeFi на суму 180 мільйонів доларів, щоб залучити більше активів та децентралізованих додатків до блокчейну Avalanche.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар