Бітман

Тайвань починає розслідування діяльності Bitmain

Окружна прокуратура Тайваню – Новий Тайбей почала розслідування діяльності компанії Bitmain в області людських ресурсів, які виробляють обладнання для видобутку біткоіну, в цьому регіоні.

За повідомленням Тайванської Центрального інформаційного агентства, у вівторок прокурор перевірив сім офісів двох місцевих компаній, які мають прямі відносини з базується в Пекіні Bitmain, а також 19 тайваньських керівників, пов’язаних з цими компаніями.

Розслідування було зосереджено на тому, щоб зрозуміти, порушували чи ні ці компанії закони, приховуючи свої зв’язки з компанією з материкового Китаю. Поступово переманюючи місцевих талантів з промисловості Тайваню.

Напівпровідникова промисловість має вирішальне значення для економіки Тайваню і знаходиться під місцевою захистом інтелектуальної власності.

Як повідомляється, під час перевірки у вівторок прокурор досліджував різні корпоративні матеріали, включаючи книги компаній, трудові контракти, пропозиції про роботу, угоди про конфіденційність, списки співробітників, комп’ютерні журнали і мобільні телефони.

У місцевому звіті говориться, що прокурорське розслідування показало, що Bitmain заснувала дві дочірні компанії на Тайвані, спеціально для виробництва чіпів.

Крім того, в звіті говориться, що прокурор виявив, що Bitmain переманила кілька сотень інженерів за останні три роки через ці місцеві дочірні компанії таких великих компаній, як TSMC і MediaTek, з пропозиціями, які можуть подвоїти їх попередню зарплату.

Відповідно до місцевого законодавства компанії або приватні особи материкового Китаю не можуть інвестувати в напівпровідникові підприємства або створювати дочірні компанії в цьому секторі на Тайвані.

Крім того, будь-яка компанія або фізична особа з материкового Китаю, яка бажає відкрити бізнес на Тайвані, повинна отримати письмовий дозвіл від Міністерства економіки Тайваню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.