біткоін

Син Пітера Шиффа перевів всі свої активи в біткоін

Пітер Шифф називає свого сина «з промитими мізками» за його 100% -ний біткойн-портфель.

Спенсер Шифф, син золотого жучка і головний критик біткоінів (BTC) Пітер Шифф, схоже, вирішив перемістити всі свої портфельні інвестиції в один актив – біткойн.

«Мій син пішов ва-банк на біткойни, коли ціна впала нижче 50 тисяч доларів. 100% його портфеля тепер зосереджено в біткоінах », – оголосив Шифф в середу в Twitter. Знаменитий скептик біткойн уточнив, що його син продав останні запаси срібла за готівку.

Далі Шифф висловив стурбованість з приводу інвестиційного вибору молодого покоління, заявивши:

Якщо моєму власному синові так промили мізки, уявіть, наскільки вразливі більшість дітей.

Кріптоспільнота широко вітала це оголошення, і багато людей висловили впевненість в тому, що 100% -ві вкладення в біткойни зроблять сина Шиффа багатшим. «Принаймні, хтось із вашої родини в цьому році примножує свої статки», – згодом написав співзасновник Morgan Creek Digital Ентоні Помпліано.

У відповідь Шифф сказав:

«Мені потрібно позбавити його спадщини. В іншому випадку він витратить моє насилу зароблене багатство на ще більше біткойнов ». Шифф також підкреслив, що його власний портфель не обмежується золотом, і «переважна більшість» в ньому становлять акції.

Незважаючи на критику Шиффом в рішенні його сина перейти на 100% біткойн, сам Шифф явно зіграв велику роль. Крім регулярних твітів про біткоін, Шифф був тим, хто ініціював ідею подарунків на день народження свого сина в Твіттері в 2020 році. Згодом Шифф наполягав, щоб його син інвестував в біткоін «всупереч його порад».

Активний критик біткоінів, Шифф заявив в 2019 році, що біткойн ніколи не досягне 50 000 доларів. Після зростання біткойнов до 57 000 доларів на лютому 2021 року Шифф визнав, що зростання до 100 000 доларів «теж не можна виключати».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *