криптоактив Ripple

Суд відмовився відхилити позов SEC до Ripple та продовжить розгляд справи

Клопотання керівників компанії Ripple про відкликання позову Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) США не знайшло підтримки у суді.

Судовий розгляд між криптокомпанією та відомством розпочався наприкінці 2020 року, коли SEC направила позов проти Ripple. Відомство вважає, що XRP є не віртуальною валютою, а цінним папером, і стверджує, що в 2013 році Ripple провела незареєстроване ICO на суму $1.3 млрд. Ripple намагається довести, що сама SEC не має чітких правил, які б допомогли компаніям визначити: які криптоактиви можуть вважатися цінними паперами, а які ні. У 2021 році співзасновник Ripple Кріс Ларсен (Chris Larsen) направив до суду клопотання про відхилення позову SEC.

Проте федеральний суддя південного округу Нью-Йорка Аналіса Торрес відкинула клопотання, пояснивши, що SEC має повне право доводити провину відповідачів. За даними SEC, генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус (Brad Garlinghouse) і Ларсен наперед знали про свої незаконні дії, але продовжували залучати фінансування за допомогою ICO.

Суддя відхилила аргумент Ripple, що в ICO брали участь іноземні інвестори, які проживають за межами США. Як доказ Ларсен представив листування електронною поштою з інвестором, який хотів купити XRP за євро. Однак, цей аргумент не переконав суд. Він вважав, що частина монет XRP все ж таки могла бути придбана резидентами США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.