Біткоін

Сенатор Мексики закликала визнати Bitcoin законним платіжним засобом

Сенатор від мексиканського штату Нуево-Леон Індіра Кемпіс звернулася до колег-законодавців із закликом узаконити Bitcoin (BTC) у статусі платіжного засобу. Політик анонсувала швидке подання відповідного законопроєкту, який ґрунтується на «Законі про біткоїни», затвердженому в Сальвадорі.

На думку Кемпіс, Bitcoin має стати законним платіжним засобом у Мексиці. Це потенційно сприятиме глобальному розширенню доступу країни до фінансових послуг.

Кемпіс також сказала, що фінансова ізоляція є однією з суспільних проблем, яку можна вирішити за допомогою сучасних альтернатив. За її словами, нові технології дозволяють створити таку систему, за якої мільйони людей будуть включені до глобальної фінансової системи.

Сенатор звернулася до парламенту та влади із закликом не упустити історичний шанс та затвердити Bitcoin законним платіжним засобом на території держави. Вона наголосила, що якщо не зробити цього зараз, потім буде значно складніше. Політик навела приклад президента Сальвадора Наїба Букеле, заявивши, що він «почав біткоін-революцію» і створив рівні умови для всіх громадян своєї країни.

Колегу підтримав сенатор Едуардо Мурат Інохос. Він також виступив за ухвалення закону про криптовалюту. Проте президент Андрес Мануель Лопес Обрадор розкритикував ідею легалізації цифрової валюти. Він також спрогнозував, що Мексика не піде шляхом Сальвадора щодо біткоїна.

Раніше мексиканський бізнесмен-мільярдер Рікардо Салінас Плієго, який заснував компанію Grupo Salinas, порадив співгромадянам купувати BTC для довгострокового зберігання, поки ціна криптовалюти знаходиться на низькому рівні. При цьому фіатні гроші він назвав «фальшивкою, зроблена з паперу».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.