17 Липня 2021 в 18:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сальвадор розробляє власний стейблкоін?

Сальвадор
Share this page to Telegram

Брати президента Сальвадора Наїба Букела продемонстрували на конференції план розробки державного стейблкоіна.

Уряд Сальвадору планує запустити власну криптовалюту, яку споживачі зможуть використовувати для надання послуг, повідомила латиноамериканська цифрова газета El Faro.

Ібрадім і Юсеф Букела, брати президента країни Наїба Букела, розповіли потенційним інвесторам, що криптовалюта, яка в цей час називається доларом Колон, буде введена до кінця 2021 року, згідно зі звітом, в якому наводяться відеозаписи, на яких брати обговорюють пропозицію з цими інвесторами.

Брати заявили, що вони представляли президента, згідно зі звітом, який також був заснований на документах, отриманих Ель Фаро. Ця новина з’явилася через кілька тижнів після того, як уряд країни Центральної Америки переважною більшістю схвалив президентський закон про Bitcoin, який буде розглядати вихідну криптовалюту як законний платіжний засіб і вимагати, щоб всі підприємства брали її як оплату за товари й послуги до вересня.

Представник уряду Сальвадора повідомив Ель-Фаро, що від плану «відмовилися», але газета з посиланням на невстановлене джерело заявила, що плани про стейблкоін в цей час реалізуються.

Згідно з повідомленням, брати президента в різний час зустрічалися з представниками Cardano, WhizGrid і Algorand.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар