27 Травня 2023 в 08:15
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У китайському місті Нанкін запустили власний метавсесвіт

Нанкін
Share this page to Telegram

Нанкінський університет інформаційних наук та технологій створив свій віртуальний світ на блокчейні, щоб стимулювати дослідження та розвиток метавсесвітів по всій країні.

Проєкт під назвою Blockchain Technology and Application Innovation Platform of China створений за підтримки держави. Завдання проєкту — «поглиблення інтеграції промисловості, науки та досліджень у галузі цифрової економіки та метавсесвіту». Серед засновників платформи є різні академічні установи та блокчейн-компанії з усієї країни.

Хоча ініціатива Наньсінського університету, одного з найпрестижніших країн націлена на презентацію цифрового Китаю, вона також може, кажуть автори, стати важливим стимулом для економіки провінції Цзянсу.

Провінція прагне до 2025 року отримувати щорічний дохід у розмірі 135 млрд юанів ($19,3 млрд) шляхом індустрії метавсесвіту, що може допомогти Нанкін піднятися в рейтингу комерційної привабливості.

У грудні 2022 року адміністрація провінції Чжецзян заявила, що має намір зробити регіон одним із найбільших центрів зі створення метавсесвітів у КНР. Для цього влада збиралася виділити бюджетні $28,7 млрд.

У липні 2022 року Шанхай представив дорожню карту розвитку метавсесвітів, виділивши на них 52 млн. дол.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар