Robinhood

Robinhood робить перше придбання після IPO

Брокерська компанія, що займається розробкою додатків, Robinhood оголосила, що вона придбала інвестиційну комунікаційну фірму Say Technologies за 140 мільйонів доларів, згідно з повідомленням, опублікованим у вівторок.

Say Technologies – це комунікаційний стартап 2017 року, метою якого є розширення участі акціонерів в компаніях, в які вони інвестували. Say надає брокерам-дилерам технологію для більш ефективної обробки заяв за дорученням, які включають інформацію від компаній до акціонерів, щоб останні могли приймати більш обґрунтовані рішення, коли голосування по процесах компанії. Крім того, Say дозволяє акціонерам брати активну участь в доходах компанії та інших заходах через платформу питань і відповідей.

«Ми заснували Say, щоб дати інвесторам найкращий спосіб взаємодії з компаніями, якими вони володіють і надати компаніям інструменти, що дозволяють краще зрозуміти своїх інвесторів і отримати доступ до них. Як частина родини Robinhood, ми зможемо сприяти досягненню нашої мети щодо створення нової екосистеми володіння та участі, яка принесе користь всім інвесторам і компаніям », – сказав Алекс Лебоу, співзасновник і генеральний директор Say Technologies, у своїй заяві.

Цей крок стався незабаром після дебюту Robinhood на фондовому ринку 29 липня. Перший день торгівлі акціями був важким, хоча вартість HOOD з того часу зросла з цих мінімумів. На момент публікації Robinhood торгувався на рівні 54,84 долара.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.