биткоин-прогноз крипты

«Пузир біткоіни лопне після $ 300 тис.». Прогноз Боббі Лі

Співзасновник і колишній гендиректор кріптобіржі BTCC попередив, що після завершення поточної фази зростання кріптовалютні котирування можуть перейти в фазу зниження на довгі роки.


Поточний бичачий ринок може підняти біткоіни до $ 300 тис., Заявив в інтерв’ю CNBC співзасновник і екс-гендиректор кріптобіржі BTCC Боббі Лі. За його словами, на це вказує історичні дані динаміки ціни головної криптовалюти. Але після завершення поточної фазу зростання «бульбашка» лопне і кріптовалютні котирування можуть знижуватися протягом довгих років, попередив Лі. Також він висловив упевненість, що вартість біткоіну вже влітку досягне позначки в $ 100 тис.

«Цикли бичачого ринку біткоіну відбуваються кожні чотири роки, і нинішній цикл – великий цикл. Я думаю, що цього літа біткоін дійсно може вирости до $ 100 тис. », – зазначив Лі.

Раніше генеральний директор Kraken Джессі Пауелл прогнозував, що в найближчі 10 років вартість біткоіну виросте до $ 1 млн. За його словами, перша криптовалюта «прагне до нескінченності», оскільки люди змінюють ставлення до неї. Тепер на головну цифрову монету дивляться як на актив, що допомагає зберігати заощадження і убезпечити їх від ризиків. Пауелл не виключив, що в майбутньому людство почне обчислювати всі ціни в біткоіни, а не доларах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *