14 Квітня 2023 в 07:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Поліція Сан-Франциско заарештувала підозрюваного у вбивстві засновника Cash App

Cash App
Share this page to Telegram

Департамент поліції Сан-Франциско прозвітував про арешт підприємця та технічного директора Expand IT Німа Момені, який підозрюється у вбивстві засновника Cash App.

На пресконференції для ЗМІ начальник поліції Сан-Франциско Білл Скотт (Bill Scott) підтвердив, що правоохоронці заарештували Німа Момені (Nima Momeni), підозрюваного в нанесенні ножового поранення засновнику Cash App Бобу Лі (Bob Lee). Скотт заявив, що Лі та Момені раніше були знайомі, проте не став коментувати можливі мотиви злочину у зв’язку з тим, що розслідування ще триває.

Неназвані джерела повідомили ЗМІ, що за даними камер відеоспостереження, Лі та Момені напередодні вбивства перебували в одній машині. Окружний прокурор Сан-Франциско Брук Дженкінс (Brooke Jenkins) заявила, що у п’ятницю Момені постане перед судом. Прокуратура заявила, що подасть клопотання про його затримання без права внесення застави.

Поліціянти Сан-Франциско знайшли 43-річного Лі з ножовими пораненнями вранці 4 квітня у безлюдній частині центру Сан-Франциско. Він був доставлений до лікарні з травмами, несумісними з життям, і згодом помер.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар