14 Березня 2023 в 21:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Платформа Filecoin додала власну віртуальну машину

Filecoin
Share this page to Telegram

Платформа децентралізованого зберігання даних Filecoin впровадила власну віртуальну машину, що дозволяє підтримувати смартконтракти, відкриваючи ворота у світ децентралізованих додатків, NFT, ліквідного стейкінгу та багато іншого.

Мережа розроблялася для забезпечення децентралізованого зберігання файлів, але після запуску віртуальної машини Filecoin вона може підтримувати програми, створені її основі.

Це сприяє створенню більшої кількості інструментів, полегшує торгівлю токенами, підтримує створення децентралізованих соціальних мереж і, зрештою, веде до процвітання екосистеми.

Віртуальна машина Filecoin підвищує функціональність мережі, і позиціює Filecoin як блокчейн рівня 1, який має унікальні можливості для підтримки економіки відкритих даних, вважає фахівець з розвитку екосистеми в Protocol Labs Луккас Брессер.

Це справді важливий крок із перетворення хмарних послуг на відкриті ринки.

Віртуальна машина Filecoin додала підтримку мостів з іншими блокчейнами, створюючи тісніший зв’язок із загальною екосистемою криптовалют. Першими криптопроєктами, які інтегруються з Filecoin, стали SushiSwap, Axelar та Celer.

Програми Filecoin також можуть монетизувати набори даних. Це працює так: кілька сторін можуть генерувати навчальні дані для моделі ШІ та завантажувати їх у Filecoin, потім будь-хто, хто хоче отримати доступ до даних, платить за це.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар