21 Грудня 2022 в 08:05
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Пітер Шифф: “Курс BTC не відновиться, навіть якщо інші активи почнуть зростати”

Біткоін
Share this page to Telegram

Економіст Пітер Шифф припустив, що курс біткоїна не зможе відновитися, навіть коли інші фінансові активи, які постраждали під час кризи, продемонструють зростання.

Криптовалютний скептик Пітер Шіфф (Peter Schiff) поділився у Твіттері думками про перспективи біткоїна. Він вважає, що перша криптовалюта вже не зможе повернутися до попереднього рівня. Економіст також засумнівався у дефіцитності біткоїна. Він вважає, що попри обмежену пропозицію BTC у 21 млн монет, її не можна назвати найбажанішим активом у світі.

«Біткоїн — це не фінансовий актив. Це колекційний цифровий токен. Поки люди досить дурні, щоб купувати біткоїн, його курс зростатиме. У світі багато дурнів, але, на жаль, для власників біткоїнів, які бажають купити цю криптовалюту, залишилося небагато. Бульбашка біткоїна вже лопнула, і колекціонери продаватимуть її, хоч би що відбувалося на фінансовому ринку», — написав Шифф.

Багато великих гравців галузі сподіваються на те, що уряди суворіше регулюватимуть галузь, і це допоможе її розвитку. Однак Шифф зазначив, що сама ідея регулювання криптовалют суперечить концепції Біткоїна, який замислювався як вільна альтернатива корумпованій державній грошовій системі.

Засновник Schiffgold вважається прихильником інвестицій у золото та дорогоцінні метали, тому завжди скептично ставиться до криптовалют. Після краху біржі FTX, Шифф припустив, що ринку криптовалют варто готуватися до масштабного падіння, а курс біткоїна може опуститися нижче за $10 000.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар