5 Лютого 2023 в 09:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Pantera Capital залишилась без директора по інвестиціях

Pantera Capital
Share this page to Telegram

Венчурна фірма Pantera Capital втратила директора з інвестицій на тлі незадовільної окупності вкладень у біткоїн та ether.

Американська венчурна фірма Pantera Capital втратила одного зі своїх директорів з інвестицій Джоуї Круга. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на листа, який фірма розіслала обмеженій кількості партнерів.

Що саме спричинило догляд, офіційно залишається неясно. На момент написання матеріалу в Pantera Capital вирішили публічно не коментувати повідомлення про звільнення Круга. За останні кілька місяців з Pantera Capital йде вже другий топменеджер. Раніше з фірми пішов операційний директор Самір Шах.

Круг пішов з Pantera Capital на тлі чуток про те, що компанія незадоволена результатами інвестицій у біткоїн (BTC) та ether (ETH). Раніше ЗМІ з’ясували, що фірма відмовиться від BTC та ETH у своєму фонді Liquid Token Fund та сфокусується на альткоїнах. У 2022 році венчурна фірма сфокусувалася на ETH, щоб уникнути подальших просадок ринкових котирувань. Однак тепер у Pantera Capital знову хочуть повернутися до альткоїнів, які можуть окупитися більше, ніж ETH у майбутніх циклах. Про які альткоїни йдеться, неясно, проте для фонду Liquid Token Fund фірма вкладається в 15-25 ліквідних токенів.

Незважаючи на те, що американська венчурна фірма змінила ставлення до традиційних криптовалютів, вона все ще вірить у зростання біткоїна. Наприклад, аналітики Pantera Capital вважають, що курс біткоїна після 2024 року може зрости до $148 636, якщо тенденція щодо відсоткового приросту курсу біткоїна після халвінгів збережеться.

Наступний халвінг біткоїну заплановано на 20 квітня 2024 року. Передбачається, що на той час криптовалюта зможе відновитися хоча б до $35 000. Якщо біткоїн зможе вирости до заявлених значень, а «післяхалвінговий приріст» складе від 317%, то біткоїн переступить поріг $140 000, вважають у Pantera Capital.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар