7 Липня 2023 в 07:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ФБР обшукало будинок колишнього генерального директора Kraken

kraken криптобіржа
Share this page to Telegram

За даними The New York Times, ФБР провело обшук у будинку колишнього генерального директора Kraken, Джессі Пауелла, ще у березні в рамках розслідування тверджень про те, що він зламав та переслідував в Інтернеті некомерційну художню групу.

Агенти ФБР та прокуратури Північного округу Каліфорнії стежили за Пауеллом як мінімум з минулої осені. Некомерційна організація стверджувала, що Пауелл втручався в її облікові записи, у тому числі блокував доступ до електронної пошти та інших повідомлень.

Агенти обшукали будинок Пауелла у Брентвуді, районі Лос-Анджелеса, та вилучили електронні пристрої. Прокуратура не звинувачувала Пауелла у якихось злочинах, повідомляє The New York Times.

Пауелл, співзасновник біржі Kraken, пішов з посади генерального директора наприкінці минулого року і продовжує обіймати посаду голови правління.

Представник Kraken повідомив New York Times, що розслідування не має жодного відношення до компанії й що вона не має підстав вважати, що прокуратура вивчає інші потенційні проблеми.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар