binance

На Binance пройде токенсейл індонезійської кріптобіржі Tokocrypto

Біржа криптовалют Binance сьогодні анонсувала 19-й токенсейл на своїй платформі Binance Launchpad. Він буде проводитися спільно з індонезійської кріптобіржей Tokocrypto.

На продаж через Binance Launchpad виставляються 75 млн токенов TKO або 15% від загальної емісії. Всього в ході публічної частини кампанії Tokocrypto розраховують залучити $ 7,5 млн. Максимальне обмеження на суму інвестиції для одного користувача складе $ 20 000.

Розподіл токенов буде здійснюватися в форматі підписки. Для цього з 31 березня по 7 квітня Binance щогодини буде фіксувати залишки в BNB по рахунках користувачів. Протягом чотирьох годині 7 квітня користувачам буде необхідно оформити підписку і прийняти угоду про покупку токенів. Доступна алокація буде залежати від середнього залишку BNB протягом звітного періоду.

Tokocrypto була заснована в 2018 році і, згідно Binance, є «найбільш швидкозростаючою біржею цифрових активів за обсягами торгів і реєстрацій користувачів в Індонезії». Як і інші біржові токени, TKO дозволяє своїм власникам отримувати знижки на торговельні комісії, а також брати участь в еірдропах та інших акціях. В майбутньому біржа має намір інтегрувати TKO зі сторонніми DeFi-платформами для його використання в фарминг-пулах і сервісах кредитування. Крім того, в планах Tokocrypto створення маркетплейса невзаємозамінних токенов TKO NFT Arcade, де TKO буде виконувати роль основної розрахункової одиниці. Токен випускається відповідно до стандарту BEP-20 на блокчейне Binance.

До сьогоднішнього дня проект залучив $ 500 000 в ході одного раунду закритого продажу, де 1 TKO коштував $ 0,10. Така ж ціна токена встановлюється для публічної частини кампанії. Крім того, в березні відбувся розподіл 2 млн TKO для користувачів гаманця Safepal.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.