9 Січня 2023 в 22:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Metropolitan Commercial Bank закриє крипто-напрямки

криптовалюти
Share this page to Telegram

Холдингова компанія Metropolitan Commercial Bank вийде зі своєї вертикалі криптоактивів, вказуючи на зміну нормативно-правової бази для банків, які займаються криптографією, розвиток галузі та можливості для бізнесу.

Зміни в банку відбулися через тиждень після того, як троє банківських регуляторів США попередили про занадто великий леверідж у криптовалюті. Волатильний крипторинок минулого року різко впав на тлі гучних крахів кількох великих криптофірм.

Metropolitan Commercial Bank не тримає криптовалюту на своєму балансі та не продає криптовалютні активи клієнтам. Банк матиме «мінімальні фінансові наслідки» виходу зі своєї крипто-вертикалі, йдеться у заяві. У фірми є чотири активні інституційні клієнти, пов’язані з криптовалютою, частку яких припадає 1,5% від загального виторгу і 6% від загального обсягу депозитів.

«Клієнти, активи та депозити, пов’язані з криптовалютою, ніколи не були суттєвою частиною бізнесу компанії й ніколи не наражали компанію на істотні фінансові ризики», — сказав президент і головний виконавчий директор Metropolitan Commercial Bank, Марк ДеФаціо.

Банк надає дебетові картки, платіжні та розрахункові послуги своїм клієнтам та не має непогашених кредитів. Очікується, що криптовалютна вертикаль встановить тісні стосунки із клієнтами протягом 2023 року. Відхід від криптовалюти не вплине на здатність клієнтів надсилати чи отримувати кошти від криптовалютних компаній.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар