7 Червня 2023 в 15:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Аналітики Bank of America знизили рейтинг акцій криптобіржі Coinbase

Bank of America
Share this page to Telegram

Bank of America змінив рейтинг акцій криптобіржі Coinbase на «нижчий за середній» у зв’язку з позовом Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Банківські аналітики констатують: SEC приділяє особливу увагу платформам, що дозволяють торгувати не тільки біткоїном та ефіром, а іншими криптоактивами, яких регулятор уже вважав або може вважати незареєстрованими цінними паперами. Особливий інтерес SEC викликають компанії, що надають послуги стейкінгу: коли клієнт погоджується заблокувати свої криптоактиви на певний період часу, щоб отримувати прибуток від них. Регулятор вважає, що подібна практика має схожість з інвестиційним контрактом і повинна відповідати певним нормативним параметрам.

Аналітики Bank of America зазначили, що близько 23% чистого виторгу Coinbase у першому кварталі було отримано від транзакцій, не пов’язаних з біткоїном або ефіром, а близько 10% припадає на винагороду за стейкінг. З початку року обсяги торгів криптовалютами на торговому майданчику були помітно нижчими, ніж у 2022 році, попри відновлення ринку.

Претензія американського регулятора до Coinbase Global полягає в тому, що біржа не зареєструвалася як брокер, біржа з торгівлі цінними паперами або клірингова агенція. Фахівці Bank of America упевнені, що це може поставити під загрозу бізнес-модель Coinbase.

Згідно з тогорічними даними Bank of America, криптоінвестори стали віддавати перевагу стейблкоїнам, прив’язаним до долара США або золота, у зв’язку з рецесією, що затяглася, у Сполучених Штатах.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар