15 Лютого 2023 в 20:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс цифрової валюти біткоїн наблизився до $23 000

біткоін
Share this page to Telegram

Курс флагманської криптовалюти біткоїн (BTC) виріс за добу майже на $1 000 і максимально наблизився до значення $23 000. Цифрова валюта торгувалася по $22 854 станом на 19:30 15 лютого 2023 року, що на 3 показників добової давності. Це відбувалося на тлі того, що індекс сили долара США (DXY) досяг 6-тижневого максимуму, починаючи з 6 січня.

Аналітики раніше пророкували високу волатильність для віртуальної валюти BTC, але останні економічні дані зі США зробили приємний сюрприз. Роздрібні продажі та виробничий індекс Empire State перевершили очікування ринку.

«Надзвичайно позитивні цифри. Основні роздрібні продажі виявилися на кращому рівні, ніж прогнозувалося. Виробничий індекс також виявив собі краще за очікування», — відреагував засновник торгової фірми Eight Мікаель ван де Поппе.

«Сьогодні я явно помилився в очікуваннях, прогнозуючи корекцію для курсу біткоїна. Раніше я зазначав, що відновлення до $22 300 є оптимістичним сигналом і відкриває дорогу до $25 000», – визнав популярний трейдер Crypto Ed.

Ще один інтернет-аналітик Skew розглядав діапазон близько $22 500 як важливу зону для биків. Він зазначив, що там «перебувала сильна підтримка, і ціна BTC консолідувалась вище за неї протягом 19 днів. Відновлення до цього рівня було б досить оптимістичною для подальшого зростання котирувань».

Раніше очікувалося, що зростання DXY призведе до зворотного ефекту і курс провідної цифрової валюти падатиме на тлі посилення позицій долара США. На момент публікації новини ключові індекси традиційного ринку також демонстрували непогані результати. Якщо S&P 500 знизився на 0,03%, Nasdaq Composite збільшився на 0,46%.

«Я був би дуже обережним. Котирування BTC і ETH все ще нижче за січневі значення і все може змінитися в будь-який момент. DXY підштовхнув курси ключових криптовалют нагору, але не слід виявляти надмірно багато оптимізму», – зазначив TraderSZ.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар