8 Серпня 2021 в 10:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс BTC досяг $ 45,000

BTC
Share this page to Telegram

… незважаючи на підготовлюване посилення в США.

Курс біткоіна досягає $ 45,000 вперше з середини травня. Сенатори США пропонують посилити політику відносно індустрії. І це згуртувало спільноту перед лицем загрози.

Підвищення до $ 45,000 також означає, що BTC вдалося вирости на 60% в порівнянні з мінімумом $ 28,600. Останній був зафіксований 2 тижнями раніше – 22 липня.

Нагадаємо, в рамках прийняття білля про інфраструктуру сенатори мають намір втрутитися в розвиток децентралізованого ринку. Введення податку для валідаторів при відмові від подібного рішення для майнерів викликало невдоволення частини спільноти та навіть самих чиновників. Вони вважають – тим самим Сенат намагається захопити владу в секторі, визначаючи, яким компаніям судилося вижити, а яким – ні.

Втім, не всі ставляться до цієї частини білля критично. Ряд біткойнерів вважає: з прийняттям закону простір очиститься від скам-проєктів, більшість з яких залучить механізм валідації.

Крім індустрії, документ викликав резонанс в широкому суспільстві, оскільки він фактично обмежує право американців на вільне пересування. Останнє викликано пунктом про стягування плати з усіх доріг, по яких пересувається великогабаритний транспорт, який доставляє продукцію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар