11 Січня 2023 в 08:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Курс Binance USD не підкріплено доларовими резервами на 100%

Киптовалюта Binance
Share this page to Telegram

Стейблкоіни Binance USD (BUSD), розроблені криптовалютною біржею Binance, не були забезпечені доларами повною мірою.

Співзасновник аналітичної компанії ChainArgos Джонатан Рейтер з’ясував, що з 2020 до 2021 року Binance найчастіше підкріплювала курс монет фіатною валютою в недостатньому обсязі.

Як мінімум у трьох випадках різниця між заявленою та фактичною величиною резервів, що забезпечують стабільність ціни BUSD, перевищувала $1 млрд. Представники біржі визнали свої помилки та не стали оскаржувати результати дослідження Рейтера.

Процес управління колатеральними активами торкався багатьох команд і не завжди виконувався бездоганно, що могло призвести до операційних затримок у минулому.

Нещодавно цей процес був значно вдосконалений за допомогою розширених перевірок, які гарантують, що стейблкоїни забезпечені доларами у співвідношенні 1:1. Однак розбіжності в даних ніколи не заважали обміну BUSD, заявив прессекретар Binance.

Згідно з правилами, щоразу, коли користувач купує BUSD, Binance купує BUSD у фірми Paxos і випускає нові стейблкоіни на блокчейні BNB Chain або Ethereum (ETH).

Однак, за даними Джонатана, торгова платформа не завжди дотримувалася цієї процедури. У деяких випадках біржа створювала токени та не перераховувала фінансові кошти Paxos, тому курс стейблкоїнів не був забезпечений доларами на 100%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар