25 Січня 2023 в 08:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Крипто-компанія Blockstream залучає $125 млн

біткоін
Share this page to Telegram

Біткойн-майнер і хостинг-провайдер Blockstream залучив 125 мільйонів доларів у вигляді конвертованих векселів та раунду фінансування під заставу.

Компанія використовуватиме гроші для розширення своїх інституційних послуг зі спільного розміщення майнінгу біткоїнів у той час, коли інші в галузі щосили намагаються втриматися на плаву через тривалий спад в економіці майнінгу.

«Попит на послуги хостингу Blockstream залишається високим через великий досвід компанії та значний масштаб у поєднанні з нестачею доступних потужностей у галузі», — йдеться у заяві компанії.

Blockstream в цей час розробляє понад 500 мегаватів. Його бізнес також поширюється на обладнання та технології рівня 2, такі як Core Lightning.

Відмова від великомасштабних централізованих партій і протоколів минулого року і «переорієнтація на безпеку і децентралізацію, що з цього випливає, дає учасникам ринку можливість перейти на архітектури, не пов’язані зі зберіганням, на основі біткоїнів», — сказав генеральний директор Адам Бек.

Компанія вже залучила 210 мільйонів доларів у раунді серії B у 2021 році. У грудні Bloomberg повідомив, що шукає нові кошти за значно нижчою оцінкою, ніж раніше.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар