20 Листопада 2022 в 20:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Керівник Visa Альфред Ел Келлі закликав прискорити регулювання криптовалют

Visa

Генеральний директор міжнародної платіжної системи Visa очікує на сильний наплив споживачів на ринку криптокарт. Тренду має допомогти ефективна законодавча база.

Альфред Ел Келлі (Alfred Al Kelly) висловив сподівання, що фіаско FTX прискорить посилення контролю регуляторів над ринком криптовалют:

«Я сподіваюся, що катастрофа FTX принесе користь інвесторам та компаніям: ми побачимо посилення регулювання. Думаю, це те, що потрібно для відновлення довіри людей».

Чітке регулювання криптовалют особливо зараз потрібне Visa, оскільки компанія закладає основу для пропозиції послуг, пов’язаних із цифровими активами. Гендиректор очікує зростання попиту серед власників бізнесу та споживачів до використання банківських карток для криптовалютних транзакцій.

«Ми готуємося до того, що криптовалюта може грати роль у платежах та русі грошей. Ви знаєте, ми не обираємо переможців чи програли. Зрештою, ми дозволяємо вирішувати споживачеві та досвіду», — заявив керівник Visa.

Ел Келлі додав, що Visa прив’язує банківські картки до криптогаманців, дозволяє конвертувати стейблкоїни у фіатну валюту і відразу використовувати картку для покупок.

Нещодавно Visa розірвала довгостроковий договір з банкрутом FTX — компанії повинні були спільно випустити дебетові карти в 40 країнах.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар