Казахстан

Казахстан дозволяє покупку біткоінів за допомогою банківського рахунку – ЗМІ

Відомий криптовалютний аналітик Джозеф Янг (Joseph Young) розповів, що уряд Казахстану дозволив своїм громадянам торгувати криптовалютами. Він розмістив про це пост у своєму твіттері, пославшись на видання Coindesk Korea.

У статті сказано, що уряд Казахстану і Міжнародний фінансовий центр «Астана» (AFIC) запустили пілотний проєкт, в рамках якого на один рік дозволили використання банківських рахунків для торгівлі криптовалют.

Янг був вражений змінами, які відбулися в настроях уряду країни, адже зовсім недавно торгівля криптовалютами була заборонена:

Казахстан, який дозволяє торгівлю біткоінами, вселяє оптимізм, тому що уряд вже деякий час досить негативно ставиться до криптовалют. Дивовижна зміна позиції.

Трейдер Амстердамської фондової біржі Міхаель ван де Поппе (Michaël van de Poppe) зазначив, що ця новина демонструє прогрес у прийнятті біткоіна.

В середині місяця Казахстан вже потрапляв в перші рядки криптовалютних новин. Країна вийшла на третє місце у світі за потужністю майнінгу, потіснивши Росію.

Почесне третє місце після Китаю і США Казахстан зміг зайняти в результаті злагоджених дій китайського уряду з витіснення майнінгу з країни. У квітні 2021 року на Китай припало менше половини світового хешрейту біткоіна46%. У вересні 2019 цей показник був на рівні 75,5%. За той же період – з вересня 2019 по квітень 2021, Казахстан збільшив свою частку майже в шість разів – з 1,4% до 8,2%. Таким чином, попри те, що гоніння на майнерів в Китаї почалися в травні 2021, Майнери почали переміщати своє обладнання заздалегідь, не чекаючи, поки їх клюне смажений півень.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.