22 Червня 2023 в 20:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Німецька розвідка шукає таланти з кібербезпеки за допомогою NFT

APENFT
Share this page to Telegram

У рамках справді незвичайної кампанії за найманням німецьке розвідувальне управління Bundesnachrichtendienst (BND) випустило колекцію NFT під назвою Dogs of BND. Ініціатива спрямована на залучення технічно підкованих людей, які знаються на технології блокчейну та NFT, для допомоги у боротьбі з кіберзлочинністю.

Натхненна службовими собаками філії агентства Pullach Інкою та Алексом колекція складається з 999 зображень аватарів собак з різними характеристиками. Вони відрізняються кольором фону, вбраннями, окулярами, головними уборами та зачісками.

Колекція випущена на блокчейні Ethereum і її частини можуть бути отримані виключно користувачами, які бажають взяти участь у криптографічному полюванні за скарбами. У її рамках необхідно продемонструвати навички розв’язання проблем із використанням знань у галузі кібербезпеки.

Підхід BND до випуску виявився не тільки нестандартним, а й інтерактивним, оскільки учасники повинні виявити прихований рядок символів (адресу, хеш транзакції, блок або номер токена), встановлений агентством як підказка. Цифрове полювання на сміття завершується, коли люди знаходять правильні дані, що дає їм можливість створювати колекцію NFT.

Поки що тільки 200 користувачів змогли отримати токен, і полювання продовжуватиметься доти, доки не будуть розгадані всі 999 NFT.

NFT

Ця незвичайна кампанія вже почала набувати популярності в Web3, і охоплення молодих талантів розширюється за рахунок активностей у соціальних мережах.

За часів загрозливого збільшення кіберзагроз залучення досвідчених фахівців для протидії таким злочинам має першорядне значення.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар