криптовалюти

IRS конфіскувала криптовалюти на $ 1.2 млрд у 2021 році

Податкова служба США повідомила, що у 2021 фінансовому році вилучила $ 1.2 млрд, отримані в результаті незаконної діяльності з використанням криптовалют.

Для виявлення злочинців, що використовують в кримінальному обороті криптовалюти, Податкова служба США (IRS) широко використовує методи роботи під прикриттям. Акаунти спеціальних агентів IRS розкидані по всіх сегментах інтернету і виконують роль наживки. IRS залишається тільки чекати, коли на неї «клюне велика риба».

«У 2019 фінансовому році нами конфісковано близько $ 700 000. У 2020 році сума склала вже $ 137 млн. У 2021 році ми поки перебуваємо на рівні $ 1.2 млрд. Фінансовий рік закінчується 30 вересня», – сказав CNBC представник IRS.

Найбільшим успіхом IRS у 2021 році було виявлення та затримання передбачуваного торговця наркотиками в даркнеті. Агент IRS переконав злочинця відправити більше $ 180. 000 готівкою на підконтрольні IRS рахунки в обмін на криптовалюти.

Агент IRS діяв через акаунт на некастодіальному криптовалютному майданчику LocalCryptos.com. За даними Forbes, профіль «агент Coins» мав 100% позитивних відгуків за операціями з цифровими валютами. Підтверджена сума операцій – більше $ 200 000.

У червні минулого року «агент Coins» розмістив оголошення про купівлю біткоіна за цінами, вищими за ринкові за готівку, що відправляються поштовим переказом. Все, що потрібно було зробити продавцям, це зв’язатися з «покупцем» через додатки для зашифрованих повідомлень Wickr або WhatsApp. Далі агенти IRS провели оперативні заходи в порівнянні адрес і затримання злочинців.

Цього року агентство організувало платіж сервісу Bitcoin Fog, який пропонував відмивання «брудних грошей». Агенти IRS заявили, що хочуть відмити криптовалюту, зароблену на продаж екстазі. У березні агент IRS, представившись продавцем підробленої продукції Gucci з Китаю, попросив відповідача у цій справі обміняти готівку на біткоіни, які нібито були отримані від продажу товарів «багатим домогосподаркам».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *