16 Червня 2023 в 19:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance проведе трансфер 1,25 млрд. USDT

binance
Share this page to Telegram

Сьогодні, 16 червня, криптовалютна біржа Binance попередила користувачів про переміщення 1,25 млрд. USDT у внутрішніх ланцюжках. Таким чином, платформа намагається припинити будь-які можливі панічні чутки.

Трансфер, як очікується, пройде сьогодні близько 09:30 UTC (12:30 за Києвом). У цей час на рахунках Binance буде помітним відтік зазначеної кількості USDT.

Біржа зазначила на своїй сторінці у Twitter, що це необхідно для підтримки балансу ліквідності. Платформа обміняє 1,25 млрд USDT-TRX на USDT-ETH безпосередньо з командою Tether.

У компанії закликали не розцінювати це як «злив» чи ребалансування:

“Ваші засоби SAFU“.
Така обережність зовсім не зайва з огляду на те, що USDT вчора втратив прив’язку до USD. При цьому частка стейблкоїну в пулах Curve Finance та Uniswap досі тримається на досить високому рівні.

У такій ситуації дії будь-якого великого холдера активу перебувають під пильною увагою. Необдумане переміщення капіталу може призвести до паніки на ринку, а згодом і до «ефекту доміно».

Це ж відзначив і один із коментаторів під постом Binance:

«У справу йдуть дуже великі числа. Гарантовано буде FUD. Ми вже бачили таке, коли FTX оголошувала переміщення капіталу перед банкрутством. Але я все ж таки впевнений, що Binance, як і завжди, SAFU».

Зазначимо, вчора, 15 червня, Tether CTO Паоло Ардоїно дав свіжий коментар щодо ситуації. Він заявив, що подібний сценарій є хорошим стрес-тестом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар