13 Листопада 2022 в 20:36
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Інвестори вивели BTC на $3 млрд цього тижня

Біткоін
Share this page to Telegram

Інвестори виводять кошти з бірж такими темпами, яких не спостерігалося з квітня 2021 року: за останні сім днів було виведено майже $3 млрд у Біткоїні.

Нові дані від аналітичної компанії Glassnode показують, що 9 листопада з адрес бірж було переведено біткоїни на майже 90 000 гаманців.

На тлі метушні навколо банкрутства великої біржі FTX серед користувачів бірж посилилася стурбованість з приводу безпеки коштів.

Експерти безперервно нагадують, що зберігати кошти на кастодіальних гаманцях небезпечно, а регулятори прагнуть посилити контроль за криптоіндустрією.

Дані блокчейну свідчать про те, що за останній тиждень велику кількість ходлерів вирішили переказувати свої кошти на некастодіальні гаманці.

Кількість переказів активів з бірж різко зросла 9 листопада – було побито рекорди травня та червня цього року.

Запаси BTC на основних торгових платформах швидко скорочуються. Дані аналітичного ресурсу CryptoQuant показують, що загальні резерви бірж знаходяться на найнижчому рівні з лютого 2018 року.

CryptoQuant відстежує загалом 38 бірж, включаючи ті, про фінансові проблеми яких відомо, такі як FTX та Kucoin.

За даними Coinglass, за тиждень інвестори вивели 177 000 BTC, що становить близько 3 млрд доларів.

Старший аналітик Glassnode Checkmate зазначив, що у трьох бірж “особливо дивні” свідчення балансу Біткоїна – Huobi, Gate.io та Crypto.com.

«Ці потоки коштів між біржами належать як реальним клієнтам, і FTX/Alameda. Їх важко поділити», – додав він.

Прогнозуючи, як може розвиватися ситуація, Міхаель ван де Поппе, засновник та генеральний директор торгової фірми Eight, тим часом сказав, що найгірше, швидше за все, ще попереду.

“Будьте спокійні і не приймайте емоційних рішень”, – порадив він. «Ми перебуваємо в жахливій ситуації, але криптовалюта вийде з цього і стане сильнішою».

На момент написання статті BTC торгувався на рівні близько $16 500, згідно з даними Cointelegraph Markets Pro та TradingView.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар