криптовалюта краща

Ентоні Скарамуччі: Ілон Маск володіє більш ніж $ 5 млрд в BTC

Фінансист і колишній директор зі зв’язків Білого дому Ентоні Скарамуччі стверджує, що $ 1,5 млрд в біткоінах на балансі Tesla – це ще не все вкладення в криптовалюту Ілона Маска і пов’язаних з ним компаній.

«Ілон Маск не зупинився на Tesla. Я так розумію, що SpaceX тримає біткоіни в своїх балансових відомостях. Ілон Маск володіє більш ніж $ 5 млрд в біткоінах через Tesla, SpaceX і особисто », – написав CEO Skybridge Capital в Twitter.


Tesla розкрила інформацію про кріптовалютні інвестиціяї в лютому в звітності для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). На відміну від неї, SpaceX не є публічною компанією, тому не зобов’язана публікувати такі відомості. Передбачається, що представники SpaceX були присутні на конференції MicroStrategy по темі криптовалют минулого місяця.

Свій коментар Скарамуччі дав в контексті інвестицій Маска і негативного впливу біткоіну на навколишнє середовище:

«Жодена жива нині людина не зробила більше для захисту планети від кліматичних змін. Ідея про те, що Ілон Маск буде інвестувати в “брудний актив”, абсурдна. Майбутній Майнінг біткоіну за поновлюваними джерелами енергії ».


У розмові з CNBC 18 березня Скарамуччі заявив, що інвестори прийдуть до відома переваги біткоін над золотом, якщо витратять час на вивчення криптовалют.

“Світ змінюється. Його простіше зберігати, можна швидше переміщати.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.