Google

Google здався перед крипто- і NFT-манією та уклав партнерство з Dapper Labs

Google Cloud оголосила, що об’єдналася з популярним брендом NFT Dapper Labs, який відомий своїм ринком NFT NBA Top Shot.

В рамках партнерства Google допоможе Dapper Labs з їх блокчейном Flow, а Google Cloud допоможе з інфраструктурою і виступить як мережевий оператор.

Манія NFT досягла нових висот у 2021 році, коли кілька цифрових предметів колекціонування будуть приносити мільйони доларів за прості JPEG-файли. Основні бренди та знаменитості кинулися на ринок NFT, запустивши різні спільні проєкти NFT і просування брендів. Dapper Labs стала четвертою за величиною платформою NFT за обсягом продажів, на яку припадало понад мільйон транзакцій в тиждень.

Джанет Кеннеді, віцепрезидент Google Cloud в Північній Америці, сказала:

«Мова йде про допомогу їм у швидкому і стійкому зростанні», – каже Кеннеді. «Технологія блокчейн стає все більш популярною. Таким компаніям, як Dapper, потрібна масштабна і безпечна інфраструктура для розвитку свого бізнесу і, що ще більш важливо, для підтримки своїх мереж ».

У той час як досі Google демонстративно тримався на відстані від прямої участі в криптовалюті, останнє партнерство передбачає, що він може зайнятися створенням інфраструктури для Web 3.0. Не так давно Google навіть забороняв на своїх платформах криптовалютну рекламу, але у 2021 році зняв цю заборону.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *