11 Листопада 2022 в 18:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Главі Binance доведеться поділитися з Мін’юстом США подробицями щодо ситуації з біржею FTX

binance
Share this page to Telegram

Міністерство юстиції США зв’язалося із представниками біржі Binance. Відомство цікавить джерело інсайда про фінансовий стан справ FTX, на який натякав до краху біржі Чанпен Чжао.

Представники Мін’юсту також висловили бажання отримати свідчення з групи аудиторів Binance, які вивчали бухгалтерські книги та внутрішню документацію FTX у рамках спроби поглинання компанії.

Питання стосуються подробиць взаємодії біржі з компанією Alameda Research, а також причин, через які Binance відмовилася від угоди. Згідно з численними статтями в пресі, це сталося через виявлення багатомільярдної дірки в балансі, яка виникла через неправомірний переказ депозитів клієнтів.

FTX могла фінансувати трейдинг Alameda Research, яка, своєю чергою, втратила ці гроші в ризикованих вкладеннях. Binance могла врятувати компанію, але стала покривати збитки, отримані від незаконної діяльності.

На цей час Мін’юсту США нема чого пред’явити FTX, що працює за ліцензією Багамських островів. Відкрита в американській юрисдикції філія FTXUS не порушувала законодавства, цей факт зараз ще раз перевіряють регулятори SEC та CFTC.

Біржа FTX закрила обробку виведення у середу, після п’яти днів вербальної та фінансової атаки з боку Binance. На минулих вихідних Чжао розпочав продаж службового токена біржі FTT, мотивуючи свої дії, наявністю інформації про фінансові проблеми майданчика.

Зараз FTX позбавили ліцензії та заморозили активи влади Багамських островів, у відповідь на спробу виведення активів перед банкрутством. Підстави для підозр дали угоди, проведені компанією у четвер увечері, коли короткочасно було відкрито обробку заявок на зняття коштів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар