17 Травня 2023 в 20:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Meta вирішили змістити акценти щодо метавсесвіту

Meta
Share this page to Telegram

Материнська компанія найбільшої американської соціальної мережі змінює підхід до метавсесвіту, щоб знову повернути згасний інтерес до технології.

Meta Platforms хоче відродити інтерес до метавсесвіту, позиціонуючи технологію не як спосіб розваги, а як інструмент навчання співробітників. Про це пише Bloomberg з посиланням на нещодавні заяви Ніка Клегга, глави з міжнародних відносин у Meta.

Останні новини криптовалют, аналітика та прогнози — все найцікавіше в нашому телеграм-каналі. Передплатіть, щоб не пропустити нічого важливого.

Виступаючи на саміті «Майбутнє Роботи» у Вашингтоні, Клегг рекламував метавсесвіт як «перетворювальну» технологію на ринку праці та освіти. За його словами, технологія віртуальної та доповненої реальності найкраще себе виявляє на прикладі навчання користувачів. При цьому він визнав, що до масового використання метавсесвіту піде ще десятиліття.

Клегг також вважає, що справжній метавсесвіт не зможе існувати окремо від штучного інтелекту (ІІ), оскільки саме він відповідатиме за створення віртуальних світів. Водночас у Meta не вважають, що зростання популярності вдарить по ринку праці. На думку Клегга, метавсесвіт у зав’язці з ШІ дають більше умов наймання кваліфікованих кадрів. Проте віртуальні світи від американської компанії не будуть по-справжньому вільними, визнав він. Як повідомив Клегг, у Meta проводили «численні розмови» про те, як має виглядати регулювання метавсесвіту. За його словами, відв’язування технології від регулювання не призводить ні до чого хорошого.

Обмеження Meta вже позначилися на метавсесвіті. Раніше редакція писала, що модерація компанії заборонила творцям контенту у метавсесвіті Horizon Worlds проводити власні заходи. Представники компанії пояснили, що відключили цю функцію, оскільки вона не відповідає стандартам Meta.

При цьому технічний стан віртуального світу від Meta бажає кращого. Наприклад, журналісти The Verge випробували віртуальний шолом Quest Pro 2 та розгромили віртуальний світ Meta. Вони заявили, що пристрій неправильно відстежує становище очей, його заряду вистачає лише на дві години, а технічна частина метавсесвіту все ще сира. При цьому вартість такого шолома починається від $1499.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар