17 Березня 2023 в 08:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Фірма Cooper частково призупинила діяльність

Cooper
Share this page to Telegram

Як повідомило CoinDesk неназване джерело, частина бізнесу компанії Copper не мала економічного сенсу у майбутньому. Внаслідок цього лондонська компанія зі зберігання криптовалюти відмовилася від свого корпоративного підрозділу Clear Loop, який займається розробкою програмного забезпечення та інфраструктури.

Представники компанії наголосили, що корпоративний підрозділ Copper займався забезпеченням безпеки зберігання цифрових активів та інфраструктурними рішеннями для банків та фондів. Однак, згідно з поточною ситуацією виникли великі питання щодо доцільності продовження роботи. За словами джерела, у корпоративному бізнесі Copper буде скорочено робочі місця. Проте керівництво організації відмовилося говорити про те, скільки людей буде звільнено в найближчому майбутньому.

Компанія Copper попереджена про проблему безпеки, пов’язану з репозиторієм GitHub. Це сталося у грудні 2022 року. Зазначено, що там був план того, як фірма захищає активи клієнтів. Джерело повідомило CoinDesk, що «вся кодова база організації була зроблена вразливою та завантажена».

Компанія Copper, головою якої є колишній канцлер казначейства Великобританії Філіп Хаммонд, є одним із провідних постачальників послуг зі зберігання криптовалют. Вона забезпечує безпеку цифрових активів на мільярди доларів США (USD) з використанням інтелектуальної технології поділу ключів, яка називається багатосторонніми обчисленнями (MPC).

За даними на 19.00 16 березня 2023 року, ринкова капіталізація криптовалютного ринку становила $1,12 трлн. Цей показник зріс на 1,01% щодо показників учорашнього дня. Трейдери були налаштовані досить позитивно протягом усього поточного тижня, після економічних новин із США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар